janskelazne.cz

Janské Lázně Pension Jitřenka **

Janské Lázně

Pension Jitřenka **

  • Centrum
  • Vzdálenost od vleku 500 m
  • Počet pokojů - 10, Počet lůžek - 36

Kontakt - Jitřenka ** Pension

http://pension-jitrenka.janskelazne.cz/

Rezervace ubytování - Pension Jitřenka **

Rezervace ubytování On-line rezervace a obsazenost
Možnost vlastního vaření Internet Apartmán Skibus Sprcha na patře WC na patře

Pension

Turistická ubytovna Jitřenka je určena pro nenáročné turisty, kterým nevadí starší vzhled budovy a zařízení. Nabízí celoroční velmi levné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších pro nenáročné skupiny i jednotlivce. Velkou výhodou chaty Jitřenka je její ideální poloha v centru Janských Lázní.

Pokoje

Ubytování poskytujeme ve 2-3-4-lůžkových pokojích, celková kapacita je 36 lůžek. K dispozici máme i jedno apartmá - 7 postelí, vlastní koupelna.. Celkový počet lůžek v 10 ti pokojích je 36. Sociální zařízení včetně sprchy je společné pro jedno patro.

Stravování

jídelna s malou kuchyňkou pro vlastní výrobu jídel, nebo dokoupení stravy v budově v sousedním objektu

Parkování

Své auto můžete ponechat zaparkované na centrálním parkovišti u dolní stanice lanové dráhy. Omezený počet parkovacích míst nabízíme i v bezprostřední blízkosti chaty Jitřenka.

Sport, Zábava

V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. V tomto lázeňském městečku si pro sebe každý najde tu pravou zábavu: pravidelně se tu pořádají kulturní, společenské a sportovní akce. Léto láká na kratší i delší procházky a túry. Janské Lázně, svým umístěním na úpatí našeho nejvyššího pohoří, jsou k tomu dobrým startovním místem. Zima patří bezesporu lyžařům. Pouhých 100 metrů od naší ubytovny se nachází několik sjezdovek pro začátečníky i pokročilé. Běžkaři rádi využijí pravidelně výborně upravované běžecké trasy. Atraktivitu místa doplňuje kabinová lanová dráha z Janských lázní na vrchol Černé hory, Wi-Fi: zdarma ve společných prostorách


Fotogalerie - Pension Jitřenka ** (Janské Lázně)

Foto: Pension Jitřenka ** - Foto: Janské Lázně - Jitřenka ** PensionFoto: Janské Lázně - Jitřenka ** PensionFoto: Janské Lázně - Jitřenka ** PensionFoto: Janské Lázně - Jitřenka ** PensionFoto: Janské Lázně - Jitřenka ** PensionFoto: Janské Lázně - Jitřenka ** Pension

Dovolenou máte ve Vašich rukách, rezervujte ubytování přes naše informační centrum a neváhejte využít slevy, které získáte jedině u nás…
  • 10% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny ve Skiresortu Černá hora (Skiareály: Černý Důl, Janské Lázně, Svoboda nad Úpou) 
  • Tourpas při pobytu od 4 nocí ZDARMA, při kratším pobytu 1-3 noci bezkonkurenční sleva 50 % ("letní skipas" = neomezeně lanovky SkiResortu Černá hora-Pec)
  • 10 % sleva na vstupné do Farmaparku Muchomůrka (živá zvířata, zábava pro děti - přírodní prolézačky, pískoviště,indiánský tenis, cvrnkání kuliček, stezka, občerstvení)
  • 20% sleva na vstupné na výstavu "Do Krakonošova "   a vstupné na zastřešený adventure minigolf, kde se zabaví nejen děti.
  • 20% sleva v Aquacentru v Janských Lázních
  • slevy na restaurace v Janských Lázních

Janské Lázně Pension Jitřenka ** - Ceník

Termíny1.4.-26.12.2017
Osoba / noc bez stravyZAVŘENO

zpět

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 250 Kč osoba/noc

Hotel Vyhlídka **** Jánské Lázně

Hotel Vyhlídka ****

2790.00 Kč osoba/noc

více
Hotel Hela  Jánské Lázně

Hotel Hela 

750.00 Kč osoba/noc

více
Hotel Siréna * Jánské Lázně

Hotel Siréna *

250.00 Kč osoba/noc

více

Partneři: