Janské Lázně

SkiResort Černá hora - Pec je největší lyžařský resort v Česku

TOURPAS ZDARMA

TOURPAS ZDARMA

Rezervujte si pobyt na horách přes naše SKIRESORT IC + CA získáte TOURPAS ZDARMA.

více
ODSTÁVKA LANOVKY

ODSTÁVKA LANOVKY

Lanovka na Černou horu je mimo provoz do 28.4! Více informací zde!

více

Janské Lázně / Černá hora

REZERVUJTE UBYTOVÁNÍ PŘES NAŠE INFORMAČNÍ CENTRUM A ZÍSKÁTE JEDINEČNOU SLEVU NA ZIMU 

10% sleva na 2 a vícedenní permanentky v období celé zimní sezóny 2017 /2018 ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC  

   

UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ SKUPINY:  Při rezervaci ubytování přes Infocentrum Janské Lázně NAVÍC SLEVA VE VÝŠI 5% Z CENÍKU SKIPASŮ PRO ŠKOLY. IC JANSKÉ LÁZNĚ zajistí ubytování ve všech areálech SkiResortu včetně Černého Dolu, Pece p. Sněžkou a Velké Úpy. tel: +420 499 875 186, 499 875 111 email: info@janskelazne.cz www.janskelazne.

 

Janské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem a SkiResort ČERNÁ HORA - PEC je největším lyžařským střediskem v Česku. Jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. V blízkém Polsku-Dolním Slezsku je pro srovnání 12 lázeňských míst.

Klidné městečko s nevšední historií se rozkládá na úpatí Černé hory (1299 m. n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do nejvyšších českých hor Krkonoš jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty. 

 

 

Fotka uživatele Infocentrum Jánky. Tisk Katalogu ubytovacích zařízení v Janských Lázních a okolí                                                                                                                                                                                & HW a SW vybavení kanceláře IC Janské Lázně je spolufinancováno z dotačních financí Královehradeckého kraje. 

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 0 Kč osoba/noc

Partneři: