janskelazne.cz > SkiResort Černá hora Pec > Lyžařská škola

Lyžařská škola

Naše lyžařská, snowboardová a telemarková škola nabízí širokou škálu lekcí pro děti i dospělé, pro začátečníky, pokročilé i experty. Moderní výukou vás provedou kvalitně vyškolení profesionálové, z nichž někteří patří k těm nejlepším v České republice. Lyžařská škola SkiResort LIVE je členem APUL.

Dětské programy nabízíme ve čtyřech nových dětských LIVE parcích, které jsou vybaveny pojízdnými koberci a dětskými vleky. Pro nejmenší lyžaře jsme připravili speciální lekci „Malý lyžař“ s lyžařským vybavením v ceně výuky, pro větší pak celodenní programy včetně oběda, malí nelyžaři pak mohou využít naše babysittingová centra. 

I dospělí se mají stále co učit a čeká na ně nabídka skupinových i privátních lekcí. Pro ranní ptáčata jsme letos připravili prodlouženou privátní lekci od 8.30, instruktora si ale můžete objednat i na večerní lyžování. Jsme tu pro vás celý den. 
Pokud vás lyžování nebo snowboardování přestalo bavit, vyzkoušejte třeba telemark – nejstarší techniku jízdy na lyžích s moderním vybavením, nebo nahlédněte do nabídky našich programů "Adrenalin a zábava" a vydejte se s našimi instruktory na noční sáňkování nebo výlet na sněžnicích. 

 

Výuka dětí

„Svěřte děti do rukou specialistů vyškolených pro dětskou výuku.“

 

  • Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC najdete čtyři nové dětské LIVE parky, které jsou vybaveny pojízdnými koberci, dětskými vleky a moderními výukovými pomůckami.
  • Pro vaše děti nabízíme privátní výuku po celý den, nebo skupinovou výuku denně od 10.00 -12.00 a 13.30 – 15.00
  • Lekce „Malý lyžař“ pro děti do 3,99 let za zvýhodněnou cenu a s vybavením zdarma
  • Dětské závody každý čtvrtek od 14.00 v Janských Lázních i v Peci pod Sněžkou

 

Výuka dospělých

„Naučte se lyžovat s těmi nejlepšími“

  • Široká nabídka lekcí pro dospělé začátečníky, pokročilé i experty
  • Privátní i skupinová výuka
  • Objednejte si speciální ranní privátní lekce od 8.30 do 10.00, nebo zdokonalte svoji techniku na večerním lyžování od 18.00 do 19.30 za zvýhodněnou cenu
  • Poměřte svoje síly na závodech v Peci pod Sněžkou každý čtvrtek od 14.00

Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 250 Kč osoba/noc

 Ubytování Privat 308 *** Jánské Lázně

Ubytování Privat 308 ***

360.00 Kč osoba/noc

více
 Ubytování U Šustrů *** Jánské Lázně

Ubytování U Šustrů ***

250.00 Kč osoba/noc

více